Naša návštevnosť

Návštev včera: 964
Návštev dnes: 764
Návštev celkom: 1069643
Úvod arrow Program
Tlačiť E-mail

2014-12-01Program NOVEJ PEKÁRNE:

 

   
   
   
 

                   ENKLAVA - KRST CD

 Datum:

13.3.2015

 Info:  
Enkláva pokrsti svoj debutovy album ALTEREGO. Okrem tradičného domáceho zoskupenia okolo vydavatelstva Obraz Nás Records. sa medzi vystupujúcimi nachádzaju vsetci hostia na menovanom albume. Na koncerte zazneju stare zname hymny, ale aj skladby z novych projektov a hlavne slovenska premiera show k albumu . Na podiu si postupne podaju mikrofon Ekcelent, Vagabund, Uplny konec, Skutek, Zlá Strava, Osma a Enkláva. Za gramcami sa predstavi DJ M.O.C., DJ MIKROMAN a DJ XXL.

https://www.youtube.com/watch?v=U366we7yADA

   
   
   
   
 

                 RIVAL TOUR /fb_event/

 Datum: 

20.3.2015

 Info: 
 MOMO vyráža na turné po Slovensku s novým albumom RIVAL. Už 20.3.2015 zavíta do Nitry odpáliť show na ktorú len tak ľahko nezabudnete. Tešíme sa na Vás :)

Vstup: 5€

 Viac info na :
https://www.facebook.com/rap4life.sk
   
   
   
                  

                   NU:BASEMENT

 Datum: 

21.3.2015 sobota

  Info: 
Milí priaznivci Drum&Bass music. Dve zásadné slovenské značky a zoskupenia, ktoré v pravidelných intervaloch organizujú pre vás veľmi zaujímavé parties sa spojili, aby pre vás všetkých už tento MAREC pripravili spoločnú párty, ktorá bude viac ako len párty. :)

NU:BΔSΞMΞNT je fúzia, ktorá spája 2 mestá, v ktorých prioritne pôsobia tieto krú. BA-NR sa spoja, aby vytvorili nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete ešte dlho niesť so sebou. Headlinerom tejto noci bude náš hosť z NEMECKA, ktorého meno prezradíme neskôr. Mohli ste jeho produckie zaregistrovať na vydavateľstvách ako je BLACKOUT MUSIC, LIFTED MUSIC, BSE, BAD TASTE, VIPER, C4C, EATBRAIN, či TRUST IN MUSIC.

Viac info čoskoro !!! ;)

   
   
   
 

                   DAVOVÁ PSYCHÓZA

 Datum:
 

26.3.2015 štvrtok

 Info:  

koncert 

info neskôr

   
   
   
 

                   V.R. koncert

 Datum:
 

21.4.2015 utorok

 Info:  

koncert

info neskôr