Naša návštevnosť

Návštev včera: 578
Návštev dnes: 96
Návštev celkom: 2127927
Úvod arrow Program
Tlačiť E-mail

Program NOVEJ PEKÁRNE:

 

   
   
   
   
   
   
   
   
 

             Koncert

  Datum: 

29.03.2019 Piatok

  Info: INFO NESKôR
   
   
   
   
   
                                            
 

                                               AFTERDARK FEST vol.V

  Datum:

30.03.2019 Sobota

   Info:

 Afterdark je tu po piaty krat!!!

Tradicne v Novej Pekarni

   
   
   
   
   
                                                

                          ULTRAZVUK (VEC & TONO S.) / SUPA / DJ ŠKRUPO

  Datum: 

06.04.2019 Sobota

  Info:Dvaja majstri svojho remesla Vec a Tono S. sa konečne rozhodli dať hlavy a slohy dokopy, aby v spoločnom projekte pre poslucháčov sofistikovaného hip-hopu pripravili kvalitné tracky plné slovných hračiek a svojského humoru. Tento projekt sa výstižne nazýva ULTRAZVUK a môžete od neho očakávať precíznu defektoskopiu našej spoločnosti, na akú sme u oboch pánov zvyknutí. Aj napriek spoločným pohľadom na veci a udalosti okolo nás ich obaja interpretujú po svojom, čo len pridáva na komplexnosti tohoto diela ako takého.

Formácia zatiaľ dala von 3 tracky spolu s klipmi, svieži letný hit Teleport, ďakovnú a mrazivú výpoveď ako spomienku na 17.november ’89 s názvom Tváre slobody a veľmi netradičný pseudovianočný počin Čo urobíš?. V štúdiu sa momentálne dokončujú ďalšie veci, ktoré doplnia celý album a budú vám predstavené na jarnom turné ULTRATOUR.

Aj vo vašom klube vám garantujeme naladenie sa na frekvenciu ULTRAZVUKU o čo sa okrem Brančiho a Tona postará aj ‘legendery’ DJ, spevák, raper a seladón Škrupo, no a samozrejme nebude chýbať ani exkluzívny predskokan, handlovský kamarát Supa, ktorý bude prezentovať svoj posledný album Biele noci.

A aby sme nezabudli, po oboch koncertoch vás ešte čakajú kvalitné DJ sety v podaní tria Vec, Tono S. a Škrupo.ULTRAZVUK klipy:

bit.ly/Ultrazvuk_Teleport

bit.ly/Ultrazvuk_Tvare_slobody

bit.ly/Ultrazvuk_Co_urobis


ULTRAZVUK na Instagrame a Facebooku: @ultrazvukrap
   
   
   
   
   
                                        
 

BASEMENT w. BENNY L b2b SHIMON

  Datum: 

13.04.2019 Sobota

  Info: Drum&Bass je hudba, ktorej základná podstata je "Amen break", ktorý uzrel svetlo sveta v roku 1969, kedy bubeník Gregory Cylvester Coleman zahral 6 sekundové sólo v skladbe "Amen, brother" . Tento bubeník bol súčasťou funk/soulovej kapely The Winstons.

Drum&Bass je hudba, v ktorej každá skladba má svoju osobnosť. Táto osobnosť je formovaná inžiniermi dni, týždne, mesiace a donekonečna znova a znova až kým neni hodná vojsť do temnoty klubov a na svetlo festivalov.

Drum&Bass je hudba, ktorá nás spája a práve 13.apríla si pripomenieme jej najčistejšie línie v podobe setu od Benny L b2b Shimon, ktorí prídu ku nám z rodného kraja DnB, ktorým je Londýn. Remix kultovej skladby "Police in helicopter" od Johna Holta sa stal prvou skladbou v histórii portálu Beatport.com, ktorá sa dostala na pozíciu no. 1 a tromfla tak po prvýkrát všetky ostatné žánre.

Kvalitný support nebude chýbať od slovenského producenta Trila s jeho neurofunkovým zvukom a taktiež precízneho DJa a najväčšieho milovníka DnB na svete, ktorým je Lixx.

Bude to čisté, bude to jemné, bude to tvrdé, bude to BΔSΞMΞNT.

LINE UP:

Benny L b2b Shimon / UK
AudioPorn Records

Trilo / SK
Eatbrain | Bad Taste Recordings

Lixx / SK
SIGNAII_FM

Local support čoskoro..
   
   
   
   
   
 

Koncert SMACK

   Datum: 

30.04.2019 Utorok

  Info: Neskôr