Naša návštevnosť

Návštev včera: 535
Návštev dnes: 372
Návštev celkom: 1880198
Úvod arrow Program
Tlačiť E-mail

Program NOVEJ PEKÁRNE:

 

   
   
   
   
 

             KARLO

  Datum: 

30.03.2018 piatok

   Info: KONCERT
   
   
   
 

             SKUŠKA

  Datum: 

05.04.2018 štvrtok

   Info: generalka
   
   
   
 

             Jofre + DJ set BIIZA

  Datum:

07.04.2018

 Info:
 KONCERT
   
   
   
                
 

             PARANOID

 Datum:
 

14.04.2018 sobota

  Info:

THE PARANOID JE SPÄŤ!


Rocková kapela The Paranoid je opäť na scéne v plnej sile. Po veľkej personálnej zmene sa na poste speváka konečne ukáže nová tvár. Kapela pripravuje nový songu ktorý by chcela zverejniť ešte pred turné a samozrejme ho budete počuť aj na koncertoch.

Špeciálny hostia na turné budú skupina Sanchez Amsterdam, ktorá tento rok vydala svoj nový album "Tanec v ohni" a kapela The NOW ktorá práve pripravuje nový materiál na album.

PROGRAM
18:00 Otvorenie
19:00 The Now
20:00 Sanchez Amsterdam
21:05 THE PARANOID

VSTUPENKY V SIETI PREDPREDAJ.SK
https://goo.gl/93MP7A
Predpredaj vstupeniek bude ukončený deň pred akciou. V deň akcie budú vstupenky len na mieste.

THE PARANOID SHOP
www.theparanoid.sk

SANCHEZ AMSTERDAM
www.instagram.com/sanchez_amsterdam

THE NOW
www.thenow.sk
   
   
   
                
 

              BASEMENT w. KOVEN (UK)

 Datum:

20.04.2018 piatok

   Info: 
Po úšpešnom odštartovaní prvej BSMNT párty v roku 2018 uvádzame ďalší klubový náklad, ktorý príde do Nitry už 20. apríla!

Privítame jar ako sa patrí a zadrtíme do rána bieleho :)
Naším hlavným hosťom bude producentské duo
KOVEN.(UK),
ktoré tvorí Max Rowat a Katie Boyle. Práve Katie odprezentuje ich tvorbu s ich unikátnou show. Táto charizmatická producentka, speváčka a zároveň DJane popri mixovaní neurofunkových bomb bude spievať a zároveň hype-ovať crowd.

Tešíme sa na vás!

More info soon..
   
   
   
 

            MINDSHIFTER

 Datum:
 

21.04.2018sobota

   Info:
 FEST
   
   
   
                
 

             VEC

   Datum: 

27.04.2018 piatok

   Info:
Po nadmieru úspešných projektoch Domáce potreby na jar a Trosky na jeseň 2017 sa Brančí Kováč aka Vec zavrel do štúdia, aby so svojou kapelou pripravil materiál na sériu koncertov, ktoré odohrá v mesiaci apríl vo vybraných slovenských mestách. Odznejú klasické hity, nikdy nepočuté prerábky a taktiež sa odpremiérujú aj úplne nové songy. Ako sa tisíce ľudí mohlo presvedčiť v preplnených stanoch na Grape festivale a Pohode, hrá im to spolu naozaj na jedničku a naslovo vzatí muzikanti dodávajú Vecovej prešpekulovanej show nový rozmer. Okrem klasického pobočníka na mikrofóne Škrupa sa za gitarou zjaví Andrej Hruška, bicie má pod palcami Ežo Ambrozai, klávesy Roland Kánik a basgitaru Filip Hittrich. Chalani spolu odohrajú 5 nadupaných koncertov vrámci Slovenska, pri ktorých nezostanú nič dlžní svojej povesti mimoriadnych hudobných zabávačov.

Veca a jeho krjú bude na koncertoch sprevádzať a do tanca hrať the one and only…

FVLCRVM mal byť nevinný bočný projekt člena udomácnenej math-pop kapely NVMERI (ex The Uniques). Projekt sa ale úplne vymkol spod kontroly po vydaní prvého EP Notch na domovskom labeli Gergaz. EP vyvolalo rozruch na klubovej scéne aj za hranicami. Len pár týždňov na to bol vybraný ako participant na Red Bull Bass Camp Bratislave. Bol ocenený cenou Objav roka 2014 na výročnom udeľovaní cien Radiohead Awards organizovaný Rádiom_FM. Jeho vlastné skladby a remixy sa pravidelne objavujú v playlistoch DJov od Tokia cez Londýn až po LA. Jeho zvuk je zmes internetových hnutí širiacich sa po sieti Soundcloud. Balancuje na pomedzí žánrov dnes označovaných nálepkou club music. Ale silný dôraz na explozívne beaty a organické melodické linky pramenia z jeho hrania v gospelových kapelách, kde vyrastal. Za jedným DJ pultom sa objavil sa po boku veľkých mien ako Hudson Mohawk, Just Blaze, Pomo, Tokimonsta, Big Dope P, Falty DL, Onra či Machinedrum-om.

O kvalitný vizuál sa nám postarala šikovná ilustrátorka Mili Vigerová.
   
   
   
   
 

             BSMT

 Datum:
 

02.06.2018 sobota

  Info:
 PARTY